بسم الله الرحمن الرحیم

وَجَعَلْنَا مِنَ ٱلْمَآءِ كُلَّ شَىْءٍ حَىٍّ أَفَلَا يُؤْمِنُونَ (آیه ۳۰ از سوره انبیاء)

اینک که در طرح تامین و انتقال آب خلیج‌فارس با دوراندیشی، تفکر راهبردی و پشتکار بنیانگذاران و حمایت، همیت و شجاعت سهامداران و راهبری مدیران و تلاش و خلاقیت و کاردانی مهندسان، تکنسین‌ها، کارمندان و کارگران و همراهی و همدلی همه‌ی دست‌اندرکاران تیم پروژه از جمله مشاوران و پیمانکاران و سایر ذینفعان (هموندان) کلیدی به مراحل بهره‌برداری کامل از پروژه نزدیک می‌شویم، خرسندیم که با تامین و انتقال آب مورد نیاز صنایع و معادن مانعی بزرگ از موانع تولید برداشته شده‌است و با فراهم شدن امکان توسعه بیشتر در استان‌های کم آب فلات مرکزی کشور، استفاده از منابع آبِ بی‌کران دریاها دیگر یک رویای دیرینه نیست و تبدیل به یک باور و خواست همگانی و البته دست یافتنی شده‌است.

ما هم قسم شده‌ایم که با بهره‌گیری از درس‌آموخته‌های این ابرپروژه، به کارگیری و توسعه‌ی دانش کسب شده، شناسایی و پیاده‌سازی سازوکارهای نوین در مدیریت منابع، هم‌افزایی توان و شایستگی‌های سرمایه‌های انسانی تیم پروژه از طریق راهبری و هدایت جوانان انگیزه‌مند و پرشور و متعهد و بسیج سایر نیروهای مجرب و کارآزموده نسبت به ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز در سایر پروژهای مشابه کشور اقدام نماییم.

ما خود را متعهد می‌دانیم که از طریق ایجاد شبکه و زنجیره‌ی تامین و همکاری با مشاورین و سازندگان داخلی و مساعدت و همکاری با ایشان در رفع موانع تولید، پشتیبانی‌های لازم را برای ارتقای دانش و توان مهندسی و به کارگیری ظرفیت تولید داخلی داشته باشیم.

ما تلاش خواهیم کرد که با شناسایی، تجمیع و هدایت بخشی از منابع مالی کشور برای اجرای طرح‌های زیربنایی بزرگ و پیشران در راستای تامین آب مورد نیاز بخش صنعت و معدن در استان‌های کم آب کشور سهم خود را در تحقق مسوولیت‌های ملی و اجتماعی و حل مساله‌ی اشتغالزایی ایفا کنیم.

ما باور داریم که آب محور توسعه است و بر بهبود شرایط اقلیمی و محیط زیست استان‌های کم آب اثر مثبت دارد و در این راستا با حفظ و صیانت از استانداردهای محیط زیست برآنیم که آب را به استان‌های کم آب کشور برسانیم و از این طریق در توسعه پایدار و کمک به حل مسائل اجتماعی و فرهنگی ادای دین نماییم.

ما امیدمان را به آسمان حفظ کرده‌ایم و توامان رو به دریا ایستاده‌ایم و به این منبع عظیم خدادادی به دید نعمت و لطف او می‌نگریم و در اندیشه‌ی آنیم که با مدیریت و انتقال آب نمک‌زدایی شده‌ی دریا، از برداشت‌های بی‌رویه منابع آب‌های سطحی و سفره‌های آب زیرزمینی جلوگیری کنیم.

ما اقرار می‌کنیم که در انجام این ماموریت با دریاهای خداوندمان آشتی و به این منبع لایزال الهی وابسته و دلبسته هستیم و از اینکه خداوند دریادلانی را حامی، همکار و دعاگوی ما قرار داده‌است بر خود می‌بالیم و سپاسگذاریم.

علی همتی شعبانی
مدیرعامل و عضو هیات مدیره

رسانه‌های اجتماعی

پیوندها

اطلاعات تماس

همه حقوق برای شرکت تأمین و انتقال آب خلیج‌فارس محفوظ است.

تماس با ما

درباره ما