30 خرداد 1403 10:22 ب.ظ

آغاز عملیات اجرایی راه روستایی سرتنگ دمیلو شهرستان بندرعباس

به گزارش روابط عمومی شرکت تأمین و انتقال آب خلیج‌فارس، آئین آغاز عملیات اجرایی راه روستایی سرتنگ – دمیلو شهرستان بندرعباس با حضور مهدی دوستی استاندار محترم هرمزگان و جمعی از مردم عزیز منطقه و همچنین اعضاء شورای روستاها و امامان جمعه گچین و دمیلو برگزار شد.


مهدی دوستی در مراسم آغاز ساخت جاده روستای دمیلو گفت: آغاز عملیات اجرایی برنامه‌های توسعه‌ای منطقه دمیلو نیمه اول امسال است که تلاش می‌شود تا پایان امسال به مرحله بهره برداری برسند.
استاندار هرمزگان با اشاره به نقش شرکت تأمین و انتقال آب خلیج‌فارس در این پروژه افزود: خوشبختانه با همت و تلاش دکتر مرادی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، شرکت تامین و انتقال آب خلیج‌فارس و راهداری استان مقدمات این پروژه به طول ۷ کیلومتر به‌ عنوان مسیر مهم ارتباطی بین روستاهای منطقه آماده شده است.


مهدی دوستی سپس با اشاره به مشکلات آب و راه‌های استان اضافه‌ کرد: باید از ظرفیت‌های شیرین سازی [نمک‌زدایی] آب‌شیرین‌کن‌ها [سامانه‌های نمک‌زدایی] برای حل مشکل آب مناطق مختلف استان استفاده کرد.
در این مراسم همچنین نماینده محترم مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی بیان داشت که با راه‌اندازی این مسیر بیش از ۵۰ روستا از مزایای آن منتفع خواهند گردید. احمد مرادی افزود: برای ساخت این مسیر ۱۷ میلیارد بودجه در نظر گرفته شده است که ۷ میلیارد برای زیرسازی بودجه دریافت شده است. وی گفت: این مسیر هفت کیلومتری در مدت ۷۰ روز ساخته می‌شود.

در پایان لازم به ذکر است شرکت سیمین سازه مهر علی‌آباد برنده مناقصه برگزار شده توسط شرکت تأمین و انتقال آب خلیج‌فارس برای اجرای این مسیر می‌باشد و مهندس خادمی رئیس منطقه یک شرکت تأمین و انتقال آب خلیج‌فارس و چند تن از همکاران ایشان نیز در این مراسم حضور داشتند.

 

رسانه‌های اجتماعی

پیوندها

اطلاعات تماس

همه حقوق برای شرکت تأمین و انتقال آب خلیج‌فارس محفوظ است.

تماس با ما

درباره ما